Let op: t/m 11 mei worden er geen bestellingen verzonden.
Bestellingen die in deze periode worden geplaatst hebben een langere levertijd.
Heb je geen haast? Shop in deze periode dan met 10% korting, gebruik hiervoor de code: VOORJAAR10
Vanaf maandag 12 mei worden bestellingen weer verzonden, op volgorde van binnenkomst.
Veel shopplezier!

Wat zijn de levertijden?
Wij doen ons best om je bestelling zo snel mogelijk te verzenden. Doordat wij bijna al onze producten met de hand maken en streven naar de hoogst mogelijke kwaliteit, werken wij met een levertijd van 1 tot 7 werkdagen (zaterdag en zondag tellen niet mee). Uiteraard proberen we je zo kort mogelijk te laten wachten en je bestelling zo snel mogelijk te verzenden. Heb je je bestelling op een specifieke dag nodig? Stuur dan vooraf even een berichtje.

Zodra het pakketje onderweg is ontvang je een mail met track & trace code. Wij hebben helaas geen invloed op de snelheid van bezorging van PostNL. 

Verzendkosten
Brievenbuspakket: € 4,75 (met Track & Trace)
Pakketpost: € 6,95 (met Track & Trace)
België: € 10 (met Track & Trace)

Gratis verzending
Binnen NL vanaf €100,-
Naar BE vanaf €150,-

De verzendkosten zijn afhankelijk van het formaat / hoeveelheid van de bestelling. De verzendkosten van jouw bestelling kun je zien in je winkelwagentje.

Afhalen bij Lemon Hill
Het is mogelijk om je bestelling af te halen bij Lemon Hill (Heereweg 204, Lisse), zo bespaar je verzendkosten.
Afhalen is mogelijk op dinsdag t/m vrijdag van 11 - 17 uur en op zaterdag van 10 - 17 uur.
 

© 2019 - 2025 Studio April | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Vind je het niet erg om even te wachten? Tot en met 11 mei shop je met 10% korting met de code: VOORJAAR10